Sábado 26 de Setembro 2015
17.00h Teatro La Estrella. “Jugo de juguetes”. Praza Toural
18.00h Teatro de Ilusiones Animadas. “Bruno Estampilla”. Teatro Principal
Domingo 27 de Setembro 2015
12.30h Teatro La Estrella. “Los tres cerditos”. Fundación SGAE
18.00h Teatro La Estrella. “Los tres cerditos”. Fundación SGAE
Luns 28 de Setembro 2015
10.30h Teatro La Estrella. “Los tres cerditos”. Fundación SGAE (función escolar)
11.30h Títeres Cachirulo. “Xeado de lúa”. Teatro Principal (función escolar)
Martes 29 de Setembro 2015
10.30h La Gotera de Lazotea. “La Gallina Churra”. Fundación SGAE (función escolar)
11.00h Julia Sigliano. “El mundo de Dondo”. Fundación SGAE (función escolar-especial bebés)
12.00h La Gotera de Lazotea. “La Gallina Churra”. Fundación SGAE (función escolar)
Mércores 30 de Setembro 2015
10.30h La Gotera de Lazotea. “La Gallina Churra”. Fundación SGAE (función escolar)
11.00h Julia Sigliano. “El mundo de Dondo”. Fundación SGAE (función escolar-especial bebés)
11.30h Larei Lará. “Brancaneves e os 7″. Teatro Principal (función escolar)
21.30h Tactilicuä & República Tóxica. “Puppet Pro”. Zona C
Xoves 1 de Outubro 2015
10.30h Teatro de Ilusiones Animadas. “Bruno Estampilla”. Fundación SGAE (función escolar)
11.30h Galitoon. “Güela, güela”. Teatro Principal (función escolar)
18.00h Julia Sigliano. “El mundo de Dondo”. Fundación SGAE (especial bebés)
18.00h Obradoiro de monicreques para nenos e nenas. Praza Toural
19.00h Galitoon. “Güela, güela”. Teatro Principal
21.30h Tactilicuä & República Tóxica. “Puppet Pro”. Zona C
Venres 2 de Outubro 2015
10.30h Xarop Teatre. “Los primeros burritos”. Fundación SGAE (función escolar)
11.30h Títeres Larderos. “Sapo y Sepo en abstracto”. Teatro Principal (función escolar)
18.00h Obradoiro de monicreques para nenos e nenas. Praza Toural
19.00h A illa dos nenos. “Uxío no país de Patadecabra”. Teatro Principal
22.30h Tactilicuä & República Tóxica. “Puppet Pro”. Bar Embora
Sábado 3 de Outubro 2015
13.30h Pinga Teatro. “A bruxa Maruxa”. Paseo central da Alameda
17.00h La Gotera de Lazotea. “La Gallina Churra”. Teatro Principal
18.00h Xarop Teatre. “Los primeros burritos”. Fundación SGAE
19.00h Plansjet. “La danza de las marionetas”. Praza Praterías
20.00h Larei Lará. “Brancaneves e os 7″. Teatro Principal
21.30h La Liebre de Marzo. “El último cuento que me contó mi padre justo antes de salvar el mundo”. Zona C
Domingo 4 de Outubro 2015
12.30h Vagabundo Títeres. “Don Faustino”. Fundación SGAE
13.30h Pinga Teatro. “A bruxa Maruxa”. Paseo central da Alameda
17.00h Manu Mansilla y su Teatro de Títeres Anticostumbrista. “Títeres a cielo abierto”. Teatro Principal
20.00h Manu Mansilla y su Teatro de Títeres Anticostumbrista. “Coctel”. Teatro Principal
21.30h Títeres Alakrán. “Barriga Verde ataca de novo”. Zona C
En caso de choiva, as actividades de rúa suspenderanse.